Posiadamy wiedzę że hale stalowe to budowle mocne o wyjątkowo niezawodnym szkielecie z grubej stali, bywają one ustawiane zazwyczaj na trwałych fundamentach, a ich zastosowanie jest związane z dużymi firmami, halami magazynowymi, bez możliwości przemieszczania.

Przeciwnie hale namiotowe , a ponadto plandeki konin, jakie dzięki swym nietrwałym konstrukcjom bywają rozkładane na określony cel, w określonym czasie.

Dzięki temu że ich budowa jest lżejsza, tego rodzaju hale namiotowe bywają używane pod wynajem, zestawiane prawie że w dwanaście godzin, a plandeki konin bywają wytrzymałe na warunki atmosferyczne, z jakiego powodu bywają doskonałym azylem a także punktem nie jedynie dla właścicieli firm.

Za pomocą innowacyjności a także techniki hale namiotowe -  bywają też używane zimą, dlatego że agregatowe ogrzewanie pozwala na ich użyteczność o każdej porze roku.

Dlatego wybierając rozłożenie pawilonu handlowego, czy również na inną aktywność, będziemy mogli wyselekcjonować tanie rozwiązanie niż trwałe hale stalowe, to znaczy mamy możliwość zdecydować się na hale namiotowe , a ponadto plandeki konin, jakie będziemy mogli postawić w jeden dzień.

Właściwie każdy właściciel firmy na początku swej kariery myśli o lokalu. –

Jeżeli już decyduje się na rozpoczęcie biznesu e-commerce, nie będą mu zalecane ani hale stalowe, ani nawet hale namiotowe jak również plandeki konin.

Jeżeli już jednakże jest to przedsiębiorstwo z obowiązkiem przetrzymywania ogromnej ilości artykułów, z ich sprzedażą, czy również z obsługiwaniem klienta, powinien on podjąć właściwą decyzję.

Jeżeli już jego aktywność w biznesie jest dokładnie produkcyjna, to bez wątpienia profesjonalne będą hale stalowe, jeżeli już jednakże potrzebuje wyłącznie powierzchni handlowej, z możliwością rozkładania w różnych miejscach, najdoskonalszym rozwiązaniem będą doraźne hale namiotowe  jak również plandeki konin.

Tutaj mamy większy wybór jeżeli już chodzi o przestrzeń tego rodzaju hali, będziemy mogli bowiem wybrać te najmniejsze hale namiotowe, będziemy mogli nawet zdecydować się wyłącznie na ich dzierżawę, co zdecydowanie pomniejszy koszty utrzymania działalności w skali okresu rozliczeniowego.

Innym walorem jaki posiadają plandeki konin jest ich szybki czas montażu, przy prawidłowej organizacji tego rodzaju montaż trwa nawet kilka godzin.